Smart Glass — děláme svět průhlednější


Jako byste vcházeli do ráje. Čistého, krásného a nekonečného. Skleněné dveře skutečně působí jako brána do nebe. Lze s nimi doslova kouzlit. Čiré sklo dveří úžasně opticky zvětší prostor a dodá mu vzdušnost. Neprůhledné a matné sklo je moderním prvkem interiéru, který si můžete elegantně ozdobit gravírováním nebo pískováním.  

Používáme speciální bezpečnostní tepelně tvrzené sklo v tloušťce 8 až 12 mm, které je velmi praktické – odolné, bezpečné a snadno udržovatelné. A aby se sklo snadno čistilo a neusazovaly se zde nečistoty, aplikujeme na povrch skla speciální ochrannou vrstvu. Skleněné dveře budujeme v různých variantách – klasické jednokřídlé, méně typické dvoukřídlé a velmi oblíbené posuvné celoskleněné, které ušetří spoustu místa. Usazujeme je do kvalitních nerezových kování, které jsou rovněž krásným designovým prvkem. Další vlastnosti skla i kování, jako jsou barevnost, opracování a speciální zkrášlení, už závisí na vás. Nebojíme se ani atypických záležitostí. Neváhejte a odhalte nám svá přání. Je to výzva a to my rádi!

 

Jak získáte snové skleněné dveře

 1. Vy nás kontaktujete.
  Je mnoho lidí, kteří potřebují nové dveře. Dejte nám vědět, že právě vy chcete něco víc, že jste našli zalíbení ve skle.
 2. My vám ukážeme svět nekonečných možností.
  Tedy co všechno pro vás dokážeme ze skla vykouzlit a jaké druhy kouzel umíme.
 3. Vy nám řeknete svá přání.
  To něco, co spolu vytvoříme, bude pro vás. Vy to uvidíte každý den. Tak se nebojte říct, jak by se vám to líbilo, i kdyby měl nad tím zůstat rozum stát.
 4. My už si s tím hravě poradíme.
  Ve skle se vyznáme a známe jeho možnosti i omezení. Vaše přání proměníme ve skutečnost tak, aby to bylo dokonalé po všech stránkách.

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 77?