Smart Glass — děláme svět průhlednější


Sklo je skvělý materiál. Hodí se nejen pro sprchové kouty, zábradlí a dveře, ale i jako obkladový materiál. Jen si představte tu čistou kuchyňskou linku, kde se v pozadí třpytí skleněná linie v barvách přesně podle vašich představ, nebo tu dokonalou stěnu v obývacím pokoji, která působí tak luxusně. Sklo je mocný čaroděj, tak jej nechte kouzlit. Nechte jej kouzlit i se zrcadly. Ty jedinečné linie vám každý den poví, jak vám to sluší. Nabídnou dokonale čistý odraz posazený do precizního designu.

Používáme speciální bezpečnostní tepelně tvrzené sklo v tloušťce 4 až 8 mm, které zaručuje pevnost a odolnost. A aby se sklo snadno čistilo a neusazovaly se zde nečistoty, aplikujeme na povrch skla speciální ochrannou vrstvu. Skleněné obklady a zrcadla usazujeme do kvalitních nerezových kování. Další vlastnosti skla i kování, jako jsou barevnost, opracování a speciální zkrášlení, už závisí na vás. Nebojíme se ani atypických záležitostí. Neváhejte a odhalte nám svá přání. Je to výzva a to my rádi!

 

Jak získáte snové skleněné obklady a zrcadla

 1. Vy nás kontaktujete.
  Je mnoho lidí, kteří potřebují obklady a zrcadla. Dejte nám vědět, že právě vy chcete něco víc, že jste našli zalíbení ve skle.
 2. My vám ukážeme svět nekonečných možností.
  Tedy co všechno pro vás dokážeme ze skla vykouzlit a jaké druhy kouzel umíme.
 3. Vy nám řeknete svá přání.
  To něco, co spolu vytvoříme, bude pro vás. Vy to uvidíte každý den. Tak se nebojte říct, jak by se vám to líbilo, i kdyby měl nad tím zůstat rozum stát.
 4. My už si s tím hravě poradíme.
  Ve skle se vyznáme a známe jeho možnosti i omezení. Vaše přání proměníme ve skutečnost tak, aby to bylo dokonalé po všech stránkách.

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 146?