Smart Glass — děláme svět průhlednější


Už jste někdy chodili po vodě? Ne? My také ne, ale se skleněnou podlahou budete mít pocit, jako by to bylo možné. Je to tak elegantní a krásné řešení, že si je zamilujete. Úžasný pocit nespoutanosti a přitom maximální bezpečí. Se sklem si vytvoříte interiér obzvláště prostorný a lehký jako vánek, ale který bude pevně stát na svém místě a jistit vás v každém okamžiku.  

Používáme speciální bezpečnostní tepelně tvrzené vrstvené sklo v tloušťce 24 až 36 mm, které je navrženo tak, aby dokonale odolalo zátěži. A aby se sklo snadno čistilo a neusazovaly se zde nečistoty, aplikujeme na povrch skla speciální ochrannou vrstvu. Skleněné podlahy usazujeme do kvalitních nerezových kování. Další vlastnosti skla i kování, jako jsou barevnost, opracování a speciální zkrášlení, už závisí na vás. Nebojíme se ani atypických záležitostí. Neváhejte a odhalte nám svá přání. Je to výzva a to my rádi!

 

Jak získáte snovou skleněnou podlahu

 1. Vy nás kontaktujete.
  Je mnoho lidí, kteří potřebují novou podlahu. Dejte nám vědět, že právě vy chcete něco víc, že jste našli zalíbení ve skle.
 2. My vám ukážeme svět nekonečných možností.
  Tedy co všechno pro vás dokážeme ze skla vykouzlit a jaké druhy kouzel umíme.
 3. Vy nám řeknete svá přání.
  To něco, co spolu vytvoříme, bude pro vás. Vy to uvidíte každý den. Tak se nebojte říct, jak by se vám to líbilo, i kdyby měl nad tím zůstat rozum stát.
 4. My už si s tím hravě poradíme.
  Ve skle se vyznáme a známe jeho možnosti i omezení. Vaše přání proměníme ve skutečnost tak, aby to bylo dokonalé po všech stránkách.

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 179?