Smart Glass — děláme svět průhlednější


Mohlo by se zdát, že je koupelna až druhořadá, ale není, ba naopak je to místo, kde smyjete únavu po celém dni a ráno nás povzbudí, abychom s chutí vkročili do nového dne. Měli bychom se zde proto cítit dobře. Skleněný sprchový kout, sprchová zástěna či vanová zástěna propůjčí vaší koupelně vzdušnost, lehkost, opticky zvětší prostor a dodají jí nebeský vzhled.

Abyste se zde cítili maximálně bezpečně, používáme speciální bezpečnostní tvrzené sklo klasické nebo vrstvené v tloušťce 6 až 10 mm. A aby se sklo snadno čistilo a neusazoval se zde vodní kámen, aplikujeme na povrch skla speciální ochrannou vrstvu. Nedílnou součástí je také kování, jehož kvalitu máme ověřenu a potvrzenu našimi spokojenými zákazníky. Další vlastnosti skla i kování, jako jsou barevnost, opracování a speciální zkrášlení, už závisí na vás.

U sprchových koutů je spousta možností. Vaši koupelnu může zkrášlovat čtverec, obdélník, mnohoúhelník i naprosto atypický tvar a to jak uzavřený, tak otevřený. Nestyďte se a řekněte nám proporce vaší koupelny, my už to nějak vymyslíme. Je to výzva!

 

Jak získáte snový skleněný sprchový kout

 1. Vy nás kontaktujete.
  Je mnoho lidí, kteří potřebují nový sprchový kout. Dejte nám vědět, že právě vy chcete něco víc, že jste našli zalíbení ve skle.
 2. My vám ukážeme svět nekonečných možností.
  Tedy co všechno pro vás dokážeme ze skla vykouzlit a jaké druhy kouzel umíme.
 3. Vy nám řeknete svá přání.
  To něco, co spolu vytvoříme, bude pro vás. Vy to uvidíte každý den. Tak se nebojte říct, jak by se vám to líbilo, i kdyby měl nad tím zůstat rozum stát.
 4. My už si s tím hravě poradíme.
  Ve skle se vyznáme a známe jeho možnosti i omezení. Vaše přání proměníme ve skutečnost tak, aby to bylo dokonalé po všech stránkách.

 

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 278?