Smart Glass — děláme svět průhlednější


Jak elegantně rozčlenit prostor a přitom zachovat jeho velikost? Sklem. Přesněji skleněnými stěnami a příčkami. Kancelář, obchod, jídelna, recepce, ale i domácnost se stane velmi reprezentativním místem plným vzdušnosti a rozhledu. Řekněte nám a my vám tuto překrásnou skládanku poskládáme.

sklenene-steny-pricky-image.jpg

Používáme speciální bezpečnostní tvrzené sklo v tloušťce 8 až 12 mm. A aby se sklo snadno čistilo a a neusazovaly se zde nečistoty, aplikujeme na povrch skla speciální ochrannou vrstvu. Skleněné příčky budujeme se všemi potřebnými variantami – otvírací, posuvné a pevné konstrukce a usazujeme je do kvalitních nerezových kování. Další vlastnosti skla i kování, jako jsou barevnost, opracování a speciální zkrášlení, už závisí na vás. Nebojíme se ani atypických záležitostí. Neváhejte a odhalte nám svá přání. Je to výzva a to my rádi!

loga

Jak získáte snové skleněné stěny a příčky

 1. Vy nás kontaktujete.
  Je mnoho lidí, kteří potřebují oddělit prostor stěnou a příčkou. Dejte nám vědět, že právě vy chcete něco víc, že jste našli zalíbení ve skle.
 2. My vám ukážeme svět nekonečných možností.
  Tedy co všechno pro vás dokážeme ze skla vykouzlit a jaké druhy kouzel umíme.
 3. Vy nám řeknete svá přání.
  To něco, co spolu vytvoříme, bude pro vás. Vy to uvidíte každý den. Tak se nebojte říct, jak by se vám to líbilo, i kdyby měl nad tím zůstat rozum stát.
 4. My už si s tím hravě poradíme.
  Ve skle se vyznáme a známe jeho možnosti i omezení. Vaše přání proměníme ve skutečnost tak, aby to bylo dokonalé po všech stránkách.

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 416?