Smart Glass — děláme svět průhlednější


Venku se honí všichni čerti a vy slyšíte kapky deště bubnující vám nad hlavou. Vidíte jejich dopadnutí na čistou skleněnou plochu a jen se usmíváte, protože jste v suchu. Ale neschováváte se, díváte se s obdivem na tu přírodní krásu. Řeč není o ničem jiném, než o skleněných stříškách a markýzách, které se vám ve své kráse tyčí nad hlavou. Představují ochranu proti nepřízni počasí a zároveň luxusní designový doplněk.

Používáme speciální bezpečnostní tepelně tvrzené vrstvené sklo v tloušťce 12 až 20 mm. A aby se sklo snadno čistilo a neusazovaly se zde nečistoty ani vodní kámen, aplikujeme na povrch skla speciální ochrannou vrstvu. Skleněné stříšky a markýzy usazujeme do kvalitních nerezových kování. Další vlastnosti skla i kování, jako jsou barevnost, opracování a speciální zkrášlení, už závisí na vás. Nebojíme se ani atypických záležitostí. Neváhejte a odhalte nám svá přání. Je to výzva a to my rádi!

 

Jak získáte snové skleněné stříšky a markýzy

 1. Vy nás kontaktujete.
  Je mnoho lidí, kteří potřebují nad hlavní vchod domu či kancelářské budovy umístit stříšku nebo markýzu. Dejte nám vědět, že právě vy chcete něco víc, že jste našli zalíbení ve skle.
 2. My vám ukážeme svět nekonečných možností.
  Tedy co všechno pro vás dokážeme ze skla vykouzlit a jaké druhy kouzel umíme.
 3. Vy nám řeknete svá přání.
  To něco, co spolu vytvoříme, bude pro vás. Vy to uvidíte každý den. Tak se nebojte říct, jak by se vám to líbilo, i kdyby měl nad tím zůstat rozum stát.
 4. My už si s tím hravě poradíme.
  Ve skle se vyznáme a známe jeho možnosti i omezení. Vaše přání proměníme ve skutečnost tak, aby to bylo dokonalé po všech stránkách.

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 199?