Smart Glass — děláme svět průhlednější


Cítit se volně jako pták. To bych chtěl téměř každý. Proto milujeme skleněná zábradlí. S nimi totiž máte podobný pocit. Stačí se postavit na okraj. Víte, že jste v bezpečí, ale zároveň vše pod sebou vidíte jako na dlani. Tak se nebojte a roztáhněte křídla své fantazii.

Používáme speciální bezpečnostní tepelně tvrzené vrstvené sklo v tloušťce 12 až 20 mm. A aby se sklo snadno čistilo a neusazovaly se zde nečistoty, aplikujeme na povrch skla speciální ochrannou vrstvu. Skleněná zábradlí budujeme pro balkóny, terasy, francouzská okna nebo schodiště a usazujeme je do kvalitních nerezových kování. Další vlastnosti skla i kování, jako jsou barevnost, opracování a speciální zkrášlení, už závisí na vás. Nebojíme se ani atypických záležitostí. Neváhejte a odhalte nám svá přání. Je to výzva a to my rádi!

Jak získáte snové skleněné zábradlí

 1. Vy nás kontaktujete.
  Je mnoho lidí, kteří potřebují bezpečné a krásné zábradlí. Dejte nám vědět, že právě vy chcete něco víc, že jste našli zalíbení ve skle.
 2. My vám ukážeme svět nekonečných možností.
  Tedy co všechno pro vás dokážeme ze skla vykouzlit a jaké druhy kouzel umíme.
 3. Vy nám řeknete svá přání.
  To něco, co spolu vytvoříme, bude pro vás. Vy to uvidíte každý den. Tak se nebojte říct, jak by se vám to líbilo, i kdyby měl nad tím zůstat rozum stát.
 4. My už si s tím hravě poradíme.
  Ve skle se vyznáme a známe jeho možnosti i omezení. Vaše přání proměníme ve skutečnost tak, aby to bylo dokonalé po všech stránkách.

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 166?