Smart Glass — děláme svět průhlednější


Vladislav je hlavní postavou našeho příběhu. Pracoval pro velkou nadnárodní stavební společnost a viděl vznikat nádherné monumentální stavby. Získal řadu neocenitelných zkušeností a stal se perfektně znalým všech procesů budování. Podvědomě však tušil, že chce mnohem víc a že jeho cesta je jiná, než jakou se doposud vydával. Prošel nespočet světových výstav, díky nimž si uvědomil, co je mu blízké a s čím chce pracovat. Nebyl to beton ani dřevo. To sklo ho okouzlilo svou elegancí a čistotou do takové míry, že se rozhodl tvořit fantastické věci právě z něj.

o-nas.jpg

Firma s vášní pro sklo

Výjimečnost skla si jej získala natolik, že skončil se stávající prací a zvolil si svůj vlastní směr, díky němuž by za sebou mohl nechat svůj odkaz, něco, co by dlouhé roky zdobilo domácnosti, kanceláře i majestátní budovy. V roce 2012 si splnil svůj sen a založil Smart Glass specializující se na celoskleněné konstrukce interiérů.

Vášeň pro sklo je prostoupena celou firmou. Nadšení pro tento materiál dává vzniknout luxusním zábradlím, dveřím, stěnám a sprchovacím koutům. To se ovšem neobejde bez skutečně prvotřídních skel, na jejichž výběru si Vladislav dává záležet. Precizně zpracované skleněné konstrukce od něho putují až do francouzského Monaka a německého Mnichova či Frankfurtu nad Mohanem.

Sklo je třeba poznat, abyste si jej zamilovali

Vladislav chce být nejlepší. Není to však jen o citu pro detail a pochopení všech předností skleněného zázraku, ale také o znalostech. Proto se on i všichni členové Smart Glass neustále vzdělávají, nenechají si uniknout žádnou novinku ve sklářském světě a pravidelně se účastní výstav a veletrhů. Jen tak je možné nabízet to nejlepší a nejnovější ze skleněného světa. Lásku ke sklu se snaží Vladislav zažehnout i v mladých lidech. Spolupracuje s vysokými školami a odkrývá studentům úžasný svět skla a možnosti, které nabízí.


Kam dále?


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 333?