Smart Glass — děláme svět průhlednější


Jsme milovníci skla. Obdivovatelé chytrých řešení a krásných věcí. Sklo nám učarovalo nejen svou praktičností, funkčností a flexibilitou, ale také originalitou. Je z něj možné stvořit unikátní věci, které se neokoukají. Zalíbení nacházíme především ve skleněných konstrukcích, které v sobě spojují monumentálnost a čistotu, a to je nám velmi blízké. Poznejte naše uskupení nadšenců s vášní pro sklo.

o-nas.jpg

Vladislav

Kluk z vesnice, který našel zalíbení v ladných křivkách skla. Jednoduché linie mají podle něj to největší kouzlo. Potrpí si ale na detaily. Libuje si v hranatých tvarech, které prostoru dodávají dynamičnost. Je velmi trpělivý, možná právě proto je to vášnivý rybář. Od všedních dní se vždy nejlépe oprostí při projížďkách na své motorce.

Martin I.

Martin je pracant každým coulem. Svou práci miluje a hravě si poradí snad s jakýmkoliv technickým problémem. U toho pak nezapomene poznamenat nějaký vtípek. Je to takový rošťák, který je ovšem bezmezně oddaný své rodině. Vedle toho velmi rád farmaří, a to když zrovna nepobíhá po fotbalovém hřišti.

Martin II.

Diplomat, rocker a volejbalista. Je to ovšem také gurmán a dobrou kuchyni umí patřičně ocenit. Není to žádný samotář. Rád si posedí s přáteli u dobrého vína a nějakého toho kulinářského umění. Není to žádný hamoun, když to jde, vždy se rád rozdělí o tabulku čokolády, ale i

Rosťa

Důležitý článek týmu, který jde do všeho po hlavě. Energický a temperamentní muž, který umí vypěnit, ale naštěstí také rychle zchladnout. Velmi nápomocný, druhému ochotně podá pomocnou ruku za každé situace. Svou horkou hlavu si nejlépe zchladí v sedle motorky.

Dominik

Fanda kulturistiky a zdravého stravování. Moc toho nenamluví, ale to vůbec nevadí. Obdivuhodná je jeho preciznost a pečlivost v kreslení skleněných konstrukcí. Je to taková tichá voda, která vás ohromí svým nadáním.

Roman

Ví toho mnoho. Nejstarší člen týmu, který má spoustu zkušeností. Ochotně vždy pomůže ostatním, poradí a navede na správnou cestu. Je to inovátor a kreativec. Rád vymýšlí nová řešení a zlepšuje vše, co jen jde. Fotbalový fanoušek, milovník dobrého vína a jídla a cestovatel.

Radek

Takový trochu bohém, milovník života a dobré zábavy. Svou práci dělá s láskou a pokud je třeba, vždy ochotně pomůže. Fanoušek cyklokrosu a adrenalinu. Aby na nic nezapomněl, zapisuje si, co je třeba.


Kam dále?


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 431?