Smart Glass — děláme svět průhlednější


Čistota, uvolňující vzdušnost a nekonečný pocit volnosti. Takový dojem ve vás zanechá sklo použité v interiéru. Celý prostor se s ním zhluboka nadechne a získá nebývalý rozměr. Je to prvek, který působí velmi luxusně, moderně a vkusně. Právě proto se sklem velmi rádi pracujeme. S každým dalším projektem se jen utvrzujeme v tom, že jsme si vybrali správně – že jsme začali pracovat se sklem. Objevte spolu s námi jeho přednosti. Jsme si jisti, že jeho kouzlu podlehnete stejně jako my.

celosklenene-konstrukce-image.jpg

Proč chtít právě celoskleněné konstrukce Smart Glass

My nevyrábíme, my tvoříme. Váš interiér doplníme o skleněné sprchové kouty, stěny a příčky, dokonalé skleněné zábradlí a dveře, obklady či podlahy. Nebojíme se ani vyjít ven a proměnit vaši terasu pomocí skleněné stříšky a markýzy v pozoruhodné místo, kde dokonale splynete s přírodou. Sklem rádi obohacujeme interiér i exteriér. Je to jen na vaší představivosti a chuti, do čeho se budete chtít pustit.

Něco nevšedního? Není problém!

Vaše skleněné království na míru vám postavíme s lehkostí nám vlastní. Dbáme samozřejmě i na bezpečnost, takže vše dokonale upevníme a ostré hrany obrousíme. Nezalekneme se ničeho. Se sklem si rozumíme do takové míry, že realizujeme i atypické konstrukce, které vyžadují náročné statické podmínky. Od celoskleněných konstrukcí si občas milerádi odskočíme i k drobnějším skleněným předmětům. Splníme vám sen o nestandardním skleněném stolu, poličce, obkladu nebo desce.

Smart Glass jsou skutečně „smart“

A nenechte se mýlit, skleněné konstrukce nejsou jen ozdobou vašeho světa, ale také praktickým elementem vaší domácnosti nebo kanceláře. Naše skla se dokážou na povel ztmavit a zajistit vám tak nerušenou domácí pohodu i pracovní klid pro maximální soustředěnost. Naopak když budete chtít, otevře se vám se sklem překrásný výhled a půvaby okolí budete mít na dosah ruky. Sklo je zkrátka sofistikované, pohádkové a tak přitažlivé! Přijďte se klidně přesvědčit na vlastní oči přímo k nám. Všechno vám ukážeme.

Kam dále?

Prohlédněte si jednotlivé skleněné konsktrukce, kterými můžeme obohatit váš projekt:

KOUZLA SE SKLEM V REÁLNÝCH OBRYSECH

Takhle to u vás může vypadat


ZJISTĚTE, JAK BY SKLO SLUŠELO VAŠEMU DOMOVU

Sídlo společnosti
Pohraniční 3135/16
702 00 Ostrava

Pobočka Třinec
náměstí Svobody 528
739 61 Třinec

Pobočka Praha
Nechvílova 1844/3
148 00 Praha 11 – Chodov
Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 242?